Contactanos

Wrasse climbing gourami amur pike Arctic char, steelhead sprat sea lamprey grunion. Walleye

Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

Bezobsługowe sklepy przyszłości

żabka nano lublin

Jednocześnie sieć uczestniczy w rewolucji technologicznej na rodzimym rynku handlowym. Stworzyła i doskonali własny koncept autonomiczny – we współpracy z AiFi Grupa Żabka stworzyła Żabkę Nano i otworzyła pierwszy autonomiczny sklep w czerwcu 2021 roku w Poznaniu. Stworzyła i doskonali własny koncept autonomiczny – we współpracy z AiFi Grupa Żabka powstała Żabkę Nano i otworzyła pierwszy autonomiczny sklep w czerwcu 2021 roku w Poznaniu. Nowe doświadczenie zakupowe dla klientów, którzy nawet w kilka sekund mogą zrobić szybkie zakupy, wybierając produkt i po prostu wychodząc, bez konieczności dokonywania płatności na miejscu. By zrobić zakupy w sklepie wystarczy karta płatnicza, wirtualny portfel płatności lub aplikacja Żappka. Nie, w zależności od skali i potencjału współpracy jesteśmy w stanie lepiej dostosować design sklepu oraz popracować nad dodatkowymi integracjami technicznymi, by zaproponować lepsze CX sklepu.

żabka nano lublin

W zależności od modelu sklepu liczy od 450 do nawet 1500 produktów. Żabka liczy ponad 10 tysięcy sklepów w całej Polsce (w samej Warszawie jest ponad 900 sklepów). Żabka to sieć małych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów klientów.

Żabka jak McDonald’s? «Gratka dla poszukiwaczy okazji i zniżek»

W każdej Żabce Nano dostępne są produkty marek własnych Żabki, m.in. Pożywne i zdrowe przekąski, soki i smoothie, dania gotowe oraz świeżo mielona kawa z ekspresu. Od momentu uruchomienia pierwszego sklepu Żabka Nano rośnie zainteresowanie konceptem. https://www.dowjonesrisk.com/brokerskaya-kompaniya-fibo-group-2/ Z możliwości zrobienia szybkich i wygodnych zakupów w placówkach autonomicznych Żabki skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. A wysoki poziom współczynnika NPS – powyżej 80 – potwierdza, że projekt bardzo dobrze odpowiada na oczekiwania klientów.

  1. Machine learning, rozpozna zdjęte z półek produkty, naliczy odpowiednią kwotę, po czym automatycznie sfinalizuje płatność za pomocą wykorzystanej przy wejściu karty płatniczej.
  2. Dzięki budowaniu sklepów z modułów, możemy uruchomić go nawet w 14 dni.
  3. Przez 25 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience.
  4. Na tym jednak nie poprzestajemy – jeszcze w pierwszym kwartale tego roku uruchomimy kolejnych kilkanaście – mówi Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka, cytowany w komunikacie.
  5. Sklepy działają w kilku formatach, takich jak samodzielne kontenerowe automaty sprzedażowe, tradycyjne punkty brick-and-mortar czy store-in-the-store.

Zabezpieczenie 32A, sklep potrzebuje stałego dostępu do prądu w budynku. Wymagane jest też stałe łącze internetowe o wysokiej prędkości. Stworzymy dla Ciebie maksymalnie dopasowaną ofertę asortymentu w sklepie. Dzięki budowaniu sklepów z modułów, możemy uruchomić go nawet w 14 dni. Sam sklep pomieści od 450 do 1000 różnych produktów. Stanowią nowoczesne biura klasy A+, a 24 tys.

Wejście do sklepu możliwe tylko z kartą lub aplikacją

– 25 sklepów, uruchomionych wraz z Żabką w ciągu sześciu miesięcy, pokazuje wartości AiFi zorientowane na klienta, które pozwalają zrozumieć jego potrzeby i zbudować elastyczne rozwiązania. Nie możemy się już doczekać Czy to jednak rok metali dalszego zacieśniania naszej współpracy z Żabką. Dzięki rozwojowi kolejnych sklepów Żabka Nano, napędzanych przez naszą technologię, zrewolucjonizujemy zakupy – mówi Steve Gu, CEO i współzałożyciel AiFi.

Stosowana we wszystkich sklepach innowacyjna platforma AiFi jest rozwiązaniem opartym na kamerach, wykorzystującym komputerową wizję i tzw. Machine learning do rozpoznawania zdjętych z półek produktów i automatycznie finalizującym płatność po wyjściu ze sklepu. System nie identyfikuje klientów i nie zapamiętuje obrazu, co gwarantuje pełne zachowanie prywatności i bezpieczeństwo. Placówka Żabka Nano wykorzystuje innowacyjną metodę autoryzacji i płatności za zakupy, wdrożoną we współpracy z Adyen.

Żabka Nano to już 50 sklepów w Polsce

W centrach miast, na dworcach kolejowych, stacjach metra, na terenie uczelni czy sklepów wielkopowierzchniowych. W niedzielę 31 marca wypada Wielkanoc, tego dnia obowiązuje zakaz handlu, podobnie jak 1 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny. Jak będą działać sklepy Żabka 31 marca i 1 kwietnia 2024? Pierwsza Żabka Nano ruszyła w czerwcu 2021 r.

Leave a Comment

es_ESEspañol